8ми Март пакети

Од Content02 Март 2020

88240572_224107048988390_2381810805902409728_n.jpg

Го започнуваме месецот на жената со посебни пакети за разубавување и нега од 1-8март.

Пакет 1 Love your nails- Маникир и Педикир со гел лак ГРАТИС врап третман на раце и нозе (по избор opi или cuccio) Цена: 1450ден

Пакет 2 Feeling myself - Колаген третман на лице Thalgo ГРАТИС пилинг на цело тело. Цена: 1500ден

Пакет 3 Color me crazy- Фарбање на коса корен и третман на коса serie expert Loreal ГРАТИС фенирање на коса. Цена:1000ден