Salonist третман на лице

Од Салонист27 Декември 2019

news-post-2.jpg

Освежителен третман со витамин Ц и рибизла. Длабински ја хидрира и негува кожата и ја заштитува од штетните надворешните влијанија (студ, ветер, УВ зрачење, смог и сл.). Богат со антиоксиданси, третманот ја обновува и освежува кожата, давајќи ѝ млад и витален изглед.

Наменет е за сите типови на кожа и сите возрасти.

Идеална витаминска нега и хидратација во зимскиот период.