Новости

Дознајте што е ново кај нас
Оглас за вработување

Вработуваме фризер и козметичар. Прочитајте повеќе за условите и потребните квалификации.

Повеќе
Thalgo третмани за здрава и витална кожа

Ви ги претставуваме нашите нови Thalgo третмани за нега на кожата на лицето и новиот Thalgo антицелулитен третман за тело.

Повеќе