Новости

Дознајте што е ново кај нас
Thalgo третмани за здрава и витална кожа

Ви ги претставуваме нашите нови Thalgo третмани за нега на кожата на лицето и новиот Thalgo антицелулитен третман за тело.

Повеќе
Keratin Therapy третмани за мазна и сјајна коса

Иновативни кератински третмани за измазнување и враќање на сјајот на косата.

Повеќе